Odbierz darmowe jogurty dla dzieci od Nestle!

Ocena0

Nestle to znana firma, której produkty towarzyszą nam codziennie. Produkty dla dzieci, takie jak serki i jogurty, są smaczną i pożywną przekąską, która da Twojemu dziecku energię na cały dzień zabaw. Specjalny skład sprawia, że nie musisz ich przechowywać w lodówce, więc możesz szybko podać je dziecku bez konieczności czekania na ogrzanie się jogurtu. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia, więc stanowią doskonałe urozmaicenie diety dziecka, któremu zaczynasz wprowadzać inne pożywienie niż swój pokarm.

Jogurt Jogolino to nowość Nestle, przeznaczona dla najmłodszych. Produkt zawiera dużą ilość wapnia i magnezu, które są potrzebne do prawidłowego wzrostu kości dzieci. Pomaga również w rozwoju całego małego organizmu, więc bardzo ważne jest zapewnienie odpowiedniej ilości tych składników. Dodatkowym składnikiem jest cynk, który jest niezbędny dla prawidłowego wzrostu dzieci. Dieta jest bardzo ważnym elementem troski o zdrowie dziecka, więc upewnij się, że podajesz swojemu dziecku produkty najwyższej jakości, które zawierają wszystkie potrzebne mu składniki odżywcze. Produkt nie zawiera glutenu. Jeżeli Twoje dziecko cierpi na celiakię lub z jakiegoś powodu podejrzewasz, że warto ograniczyć gluten w jego diecie, jogurt Jogolino będzie doskonałym rozwiązaniem. Pamiętaj jednak, że produkt zawiera mleko krowie, więc nie jest wskazany dla dzieci uczulonych na laktozę.

W jaki sposób otrzymać próbki jogurtu Jogolino? Do 22 marca zarejestruj się na stronie Nestle i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jeżeli jeszcze nie posiadasz swojego konta użytkownika, zostaniesz poproszony o jego założenie. Nawet jeżeli tym razem nie uda Ci się dołączyć do grona testerów produktu, mając swoje konto na stronie Neste łatwo złożysz formularz zgłoszeniowy podczas kolejnej akcji testowania produktów.

Firma Nestle została założona w 1866 roku. Od tego czasu stale się rozwija, wchodząc na nowe rynki i oferując kolejne produkty. W Polsce działa od 1993 roku. W ofercie znajdziemy szeroki wybór produktów, takich jak kawy, produkty dla dzieci, wody, przyprawy, produkty śniadaniowe, słodycze i wiele innych

Ocena użytkowników: Be the first one!
ZA DARMO
Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz