Odbierz próbki karmy dla swojego zwierzaka

Ocena0

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem kota, to na pewno wiesz jak duże znaczenie dla jego dobrego samopoczucia ma odpowiednia dieta. Niektóre koty potrafią zjeść taką ilość karmy, która jest przeznaczona dla trzech zwierzaków. Inne są bardzo wybredne, więc trzeba długo szukać pokarmu, który zechcą zjeść. Dla tych pierwszych jak i drugich doskonałym wyborem będzie karma Fitmin Purity, której próbki możesz teraz otrzymać za darmo!

Koty to prawdziwi drapieżnicy, żywiący się głównie mięsem. Psom można podawać gotowane warzywa, które wypełnią ich miskę i zapewnią składniki odżywcze. Kotom koniecznie trzeba podawać mięso, najlepiej surowe. Nie jest to jednak wygodne rozwiązanie, ponieważ trudno zachować zbilansowaną dietę swojego zwierzaka. Z tego powodu chętnie sięgamy po pełnowartościowe karmy dla kotów, które zapewnią mu dostęp do wszystkich składników odżywczych w odpowiednich dawkach. Najlepszym źródłem składników odżywczych są owoce i warzywa w swojej naturalnej postaci. Im mniej przetworzone jedzenie, tym więcej witamin i składników mineralnych zawiera. Z tego powodu karmy Fitmin Purity zawierają składniki naturalne bez niepotrzebnych wypełniaczy. W ofercie firmy dostępne są karmy przeznaczone dla kotów kastrowanych, wybrednych, dla kociąt, dla seniorów, zapobiegające problemom z zębami i z układem moczowym, a także ograniczające tworzenie się kul sierści w przewodzie pokarmowym oraz karmy przeznaczone dla kotów niewychodzących.

Co zrobić, aby otrzymać darmową próbkę? Wystarczy, że wejdziesz na profil firmy w serwisie Facebook i dołączysz do Klubu Testera. Zostaniesz poproszony o podanie swoich danych adresowych, na które zostanie przesłana próbka.

Karma Fitmin Purity Delicious zawiera składniki niezbędne kotom do zachowania zdrowia i pięknego wyglądu na długo. Dziczyzna jest doskonałym źródłem białka zwierzęcego, które jest niezbędne kotom dla zachowania zdrowego serca. Jagody, melisa, rumianek i rozmaryn wpływają na zdrowie układu moczowego, zapobiegają powstawaniu kulek futra w przewodzie pokarmowym, utrzymują zdrowy wzrok kota, a także pomagają zachować piękne futro na długo. Dużą zaletą karmy Fitmin Purity Delicious jest również jej pyszny smak. Z pewnością spodoba się nawet najbardziej wybrednym kotom.

Ocena użytkowników: Be the first one!
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz