20 GB internetu za darmo!

Ocena0
0PLN 30PLN

Operatorzy komórkowi stanęli do wyścigu o klienta. Darmowe minuty i sms nie są już dla nas tak ważne jak internet. Z tego powodu możemy coraz częściej spotkać się ze specjalnymi akcjami promocyjnymi, w ramach których możemy kupić duży pakiet internetu w niskiej cenie.

Teraz wszyscy klienci T-Mobile mogą cieszyć się darmowym pakietem internetu. Promocja dotyczy zarówno osób posiadających numer na kartę (pre-paid) jak i osób korzystających z abonamentu. Dzięki temu każdy może skorzystać i cieszyć się dodatkowym transferem danych.

Co zrobić, aby otrzymać pakiet? Wyślij bezpłatny sms na numer 80120. W treści wiadomości wpisz BEST. Od razu otrzymasz 20 GB internetu, które możesz wykorzystać w ciągu 30 dni. Promocja obowiązuje od 18 marca do 26 maja, masz więc jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji kiedy się zdecydować na wysłanie sms. Większy transfer przyda Ci się podczas majówki? A może wcześniej wyjeżdżasz na krótki urlop i nie chcesz tracić kontaktu ze światem, a na miejscu nie będzie wifi? To do Ciebie należy wybór, więc zdecyduj się na taką datę, która najbardziej będzie Ci odpowiadać.

Jesteś w innej sieci niż T-Mobile? Żaden problem! Zamów bezpłatny starter i przetestuj najlepszą sieć. Otrzymasz 20 GB internetu na 7 dni zupełnie za darmo. Bez pośpiechu zdążysz przetestować sieć i podjąć decyzję, że chcesz dołączyć do T-Mobile na dłużej. 20 GB to bardzo duży transfer, który bez problemu wystarczy Ci na cały miesiąc intensywnego korzystania z internetu w telefonie.

Dlaczego warto dołączyć do T-Mobile? Już trzeci raz z rzędu firma otrzymała najwyższą ocenę w badaniach jakości sieci. Badanie uwzględniało takie aspekty jak jakość połączeń głosowych i usług transmisji danych. Co to oznacza? Że T-Mobile ma najlepsze połączenia i najbardziej niezawodny internet ze wszystkich operatorów. Dodatkowym atutem jest internet LTE, który jest dostępny dla ponad 99% populacji Polski. To znaczy, że strony otwierają się szybko i bez problemów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie, zajrzyj do regulaminu promocji. Znajdziesz tam dodatkowe informacje o promocji i czasie jej trwania.

Ocena użytkowników: Be the first one!
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz