Przetestuj suchy szampon Timotei Pure

Ocena+8

Masz problem z szybko przetłuszczającymi się włosami? Musisz myć włosy rano, a wieczorem już nie wyglądają na świeże, więc przed wyjściem na imprezę wymagają kolejnego mycia? A może często chodzisz na siłownię i nie masz czasu na odświeżenie włosów przed kolejnymi spotkaniami? Suchy szampon doskonale się u Ciebie sprawdzi. Jego użycie jest szybkie i bardzo łatwe, a w dodatku pozwala Ci przedłużyć świeżość fryzury. Dzięki temu możesz odłożyć mycie włosów o jeden dzień.

 

Suchego szamponu używa się podobnie do lakieru do włosów. Po prostu spryskaj włosy u nasady z odległości 15-20 cm, pozwól szamponowi wchłonąć nadmiar sebum i zanieczyszczeń, a następnie wyczesz go szczotką do włosów i użyj suszarki do włosów.

 

Dołącz do grona testerów suchego szamponu Timotei Pure. Zgłoszenia są przyjmowane do 23 kwietnia. W jaki sposób zgłosić chęć udziału w testowaniu? Przejdź na stronę internetową promocji i zaloguj się na swoje konto. Jeśli jeszcze go nie masz, rejestracja jest szybka i łatwa. Kliknij „weź udział” w akcji testowania i odpowiedz na pytania konkursowe. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 12 osób, które otrzymają produkty do testów. Po przetestowaniu produktu zostaniesz poproszona o przesłanie swojej opinii na jego temat. Pozwoli to innym kobietom zapoznać się z działaniem produktu i świadomie zdecydować na jego zakup.

 

Suchy szampon Timotei Pure przeznaczony jest do włosów normalnych i przetłuszczających się. Zawiera wiele naturalnych składników, które delikatnie pielęgnują Twoje włosy i pomagają usunąć z nich nadmiar sebum. Kosmetyk pozwala odświeżyć włosy pomiędzy myciami, gdy nie masz czasu na mycie i modelowanie włosów. Świetnie sprawdzi się również do nadania włosom objętości, którą utraciły w ciągu dnia.

 

Suche szampony stanowią podstawę kosmetyczki każdej dziewczyny, która często podróżuje. Pozwolą odświeżyć włosy i nadać im objętości nawet wtedy, gdy układasz fryzurę w łazience na stacji benzynowej. Świetnie się sprawdzą również podczas letnich festiwali muzycznych. Często jest tam problem z dostępem do prysznica, a przecież nie chcesz chodzić w czapce przez kilka dni. Zabierz ze sobą suchy szampon i ciesz cię dobrą zabawą.

9.7 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 4.85 (1 głosów)
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz