Darmowe produkty Bebiko i laurka dla maluszka!

Ocena-1

Zdrowa dieta jest bardzo ważna dla Twojego maleństwa. To ona ma ogromny wpływ na jego rozwój, więc nic dziwnego, że starasz się zapewnić mu dostęp do produktów najwyższej jakości, które pomagają mu zdrowo się rozwijać. Już teraz możesz dołączyć do grona zwycięzców i zdobyć bezpłatną paczkę dla malucha. W jej skład wchodzą opakowania 800 g Bebiko Junior 3 oraz karty podarunkowe o wartości 100 zł.

Co zrobić, żeby zdobyć dla swojego dziecka darmową paczuszkę? Stwórz laurkę, która umożliwi Ci zamówienie paczki i zgłoszenie się po nagrody. Wyniki akcji promocyjnej zostaną ogłoszone 27 kwietnia.

Laurka, którą stworzysz, będzie pięknym prezentem dla dziecka. Pozwoli Ci podsumować Wasz pierwszy rok razem, przypomnieć sobie wszystkie cudowne chwile i jeszcze bardziej docenić radość, jaką maleństwo wniosło do Twojego życia.

Jak stworzyć laurkę? Wejdź na stronę i postępuj zgodnie z instrukcjami. Najpierw dodaj zdjęcie Twojego maluszka, który ma dopiero kilka dni i jest jeszcze delikatną kruszyną. Następnie przypomnij sobie pierwsze radosne uśmiechy dziecka i jego niezwykłą ciekawość świata, która często utrudniała karmienie i kąpiel, ale pozwalała dziecku na zdrowy rozwój. Podczas tworzenia laurki będziesz mieć okazję, żeby przeczytać porady dotyczące rozwoju dziecka, które pomogą Ci świadomie dbać o jego zdrowie. Po dodaniu wszystkich zdjęć stwórz laurkę. Możesz ją zachować na przyszłość, pokazać bliskim lub stworzyć z niej zaproszenia na pierwsze urodziny maleństwa. Pamiętaj również, żeby zgłosić chęć udziału w promocji – dzięki temu zostaniesz uwzględniona wśród osób, które otrzymają opakowania Bebiko Junior 3 i karty podarunkowe.

Na stronie znajdziesz również wiele informacji na temat odpowiedniej diety dla Twojego dziecka, a także o możliwych problemach związanych z brzuszkiem. Wiedza ta pozwoli Ci zadbać o właściwy sposób odżywiania Twojego maleństwa, a także sprawi, że zapobieganie dolegliwościom trawiennym będzie łatwiejsze.

Ocena użytkowników: Be the first one!
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz