Odbierz perełki Lenor Unstoppables!

Ocena+2

Uwielbiasz zapach świeżego prania? Na pewno pokochasz perełki zapachowe Lenor Unstoppables! Na pewno słyszałaś o produktach, które mają zapewnić Twojemu praniu piękny zapach. Co jest tak wyjątkowego w perełkach Lenor? Innowacyjna formuła sprawia, że zapach jest bardziej intensywny. Perełki zawierają aż dziewięć razy więcej składników zapachowych niż inne produkty, dzięki czemu zapach utrzymuje się dłużej i jest bardziej wyczuwalny.

Nie lubisz płynów zmiękczających do tkanin, ponieważ rozlewają się dookoła pralki i robi się bałagan? Wypróbuj perełki zapachowe! Możesz dodać dokładnie tyle, ile chcesz. Czysto, łatwo i wygodnie! Robisz duże pranie i pierzesz grube materiały? Wrzuć więcej perełek, żeby zapach został z Tobą na dłużej. Odświeżasz tylko kilka cienkich bluzek? Wystarczy Ci kilka perełek, ponieważ prania jest mało. Łatwość dozowania sprawia, że przy napełnianiu pralki mogą Ci pomagać małe dzieci (pamiętaj tylko, żeby im przypomnieć, że perełki nie służą do jedzenia i kontroluj je podczas sięgania po środek chemiczny).

Wrzuć perełki do pralki przed rozpoczęciem prania. Rozpuszczą się w wodzie i nasycą włókna Twoich ubrań. Piękny zapach utrzyma się nawet przez 12 tygodni, więc zawsze będziesz mogła czuć zapach świeżego prania, gdy tylko otworzysz szafę. Specjalna formuła sprawia, że perełki są bardzo wygodne w stosowaniu, więc warto po nie sięgnąć. Możesz ich używać do prania wszystkich kolorów i tkanin. Świetnie sprawdzą się w przypadku odzieży sportowej lub ręczników, więc warto je wypróbować.

W kolekcji Lenor Unstoppables znajdziesz trzy zapachy, więc łatwo dobierzesz odpowiedni dla siebie i swoich bliskich. Wersja Fresh to klasyczny świeży zapach morza i lilii wodnej. Bliss jest słodki i egzotyczny, łączy jagody, wiśnie, jaśmin i brzoskwinię. Lavish został zainspirowany luksusowymi perfumami i doskonale wyczuwamy w nim zapach róż.

W jaki sposób zdobyć próbki perełek? Rozwiąż prosty quiz i zdobądź darmową próbkę. Masz tylko jedno podejście, ale na pewno dasz sobie radę!

2.4 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 1.2 (1 głosów)
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz