Duże opakowania Pampers za darmo

Każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka jak najlepiej, dlatego tak ważny jest dla niego wybór odpowiednich pieluszek. Odpowiednie pieluszki powinny być delikatne, aby nie podrażnić cienkiej skóry dziecka, a także chłonne i oddychające. Taką niezawodną ochronę zapewniają pieluszki Pampers Premium Care. Zostały one wykonane z miękkiego materiału, który doskonale wchłania płyn. Najwyższej jakości składniki gwarantują również prawidłową cyrkulację powietrza. Dziecko zapomina o tym, że ma pieluszkę i może czuć się swobodnie, a także komfortowo. Kształt został tak zaprojektowany, by dopasowywać się idealnie do potrzeb każdego malucha.

Główne korzyści ze stosowania pieluszek Pampers Premium Care to: jedwabista miękkość, 3 chłonne kanaliki, wskaźnik wilgotności, warstwa chłonna oraz wycięcie na pępek.

Teraz duże opakowanie pieluszek Pampers Premium Care możesz otrzymać zupełnie za darmo. Znajduje się w nim 22 pieluszki.

Pieluszki Pampers można odebrać w dowolnej drogerii Rossmann na terenie całego kraju za symboliczny 1 grosz.

Aby skorzystać z promocji wystarczy pobrać na telefon aplikację Rossmann PL i dołączyć do programu Rossnę. Następnie trzeba pokazać obsłudze sklepu swoją aplikację Rossmann lub kartę Rossnę. Po zeskanowaniu pracownik przekaże paczkę pieluszek Pampers Premium Care.

Akcja jest skierowana dla mam po 34 tygodniu ciąży, ale nie później niż do ukończenia 1 roku życia dziecka.

Aby otrzymać darmowe opakowanie pieluszek Pampers nie trzeba nic kupować.

Więcej na temat akcji można przeczytać w podanym linku.

Dla jednego dziecka przeznaczone jest jedno opakowanie pieluszek.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

9.8 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 4.9 (1 głosów)
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz