Darmowe 200 GB w OneDrive

Ocena0
0PLN 200PLN

Masz dużo plików, a miejsce na komputerze się kończy? Robisz kopie zapasowe ważnych plików, ale nie chcesz kupować dysków zewnętrznych? Potrzebujesz dostępu do swoich plików z dowolnego urządzenia w dowolnym momencie czasu? Brakuje Ci przestrzeni w chmurze na przechowywanie danych? Skorzystaj z promocji i odbierz darmowe 200 GB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive!

W jaki sposób skorzystać z promocji? Wejdź na stronę internetową podaną w linku i zaloguj się do swojego konta Microsoft. Jeżeli jeszcze go nie zakładałeś, będziesz mieć taką możliwość. Rejestracja jest konieczna, jeśli chcesz skorzystać z promocji. Zostaniesz poproszony o podanie numeru seryjnego. W wyświetlonym kodzie zamień ostatnie cztery znaki na inne, dowolnie przez Ciebie wybrane. Pamiętaj również, żeby podać swój adres e-mail, które jest połączony z usługą OneDrive. Po dokonaniu rejestracji pakiet będzie gotowy do aktywacji. Aktywuj promocję i zaloguj się ponownie do swojego konta OneDrive. Wgraj dowolny plik i utwórz dokument Office Online. Zobaczysz opcję „Get your bonus storage” – aktywuj ją, a Twoja przestrzeń dyskowa powiększy się o 200 darmowych GB.

Do czego możesz używać wirtualnych dysków? Umożliwiają Ci wygodną pracę z dowolnego miejsca na świecie. Możesz pojechać na delegacje i zapomnieć dysku przenośnego – Twoje dane i tak będą dostępne w Twojej prywatnej przestrzeni internetowej, skąd możesz je zawsze pobrać na dowolne urządzenie. Przechowywanie danych w chmurze umożliwia Ci również regularne przesyłanie zdjęć z wakacji na Twój komputer, który czeka w domu. W razie utraty aparatu, wspomnienia z Tobą pozostaną. OneDrive sprawia również, że dzielenie się plikami ze znajomymi jest prostsze niż kiedykolwiek. Załączniki dodawane do maila mają ograniczoną wielkość. Zamiast wysyłać 20 wiadomości ze zdjęciami, lepiej po prostu udostępnij znajomemu folder w OneDrive. Tak będzie łatwiej i szybciej. Nie obawiaj się o bezpieczeństwo Twoich plików. Są chronione przez specjalne programy i to od Ciebie zależy, komu je udostępnisz.

Ocena użytkowników: Be the first one!
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz