Przetestuj produkty Cetaphil do suchej skóry

Ocena+10

Sucha skóra to problem, z którym borykasz się każdego dnia? Przyczyn tego problemu może być wiele. Najprostsze z nich to nieodpowiednia pielęgnacja skóry ciała. Mocne detergenty użyte w żelu pod prysznic lub mydle usuwają naturalną barierę ochronną tworzoną przez warstwę lipidową na skórze. Zazwyczaj nie potrzebujemy aż tak dokładnego oczyszczenia skóry z zanieczyszczeń, więc zwracaj uwagę na skład stosowanych przez siebie produktów. Problem może być również spowodowany brakiem odpowiedniego nawilżenia po oczyszczeniu skóry. Balsamy, mleczka i masła do ciała powinny być stosowane przez wszystkich, zarówno kobiety jak i mężczyzn. Niestety, panowie często rezygnują z nawilżenia, ponieważ jest kojarzone z niemęskim zachowaniem. Zupełnie niesłusznie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów dla mężczyzn lub unisex, które doskonale zadbają o zdrowie i piękny wygląd skóry.

 

Nie musisz już więcej przejmować się popękanym naskórkiem, swędzącymi obszarami ciała czy białą warstwą martwego naskórka na łydkach. Co zrobić, żeby pozbyć się problemu? Warto sięgnąć po preparaty firmy Cetaphil.

 

Możesz wybrać, czy chcesz przetestować delikatną emulsję do mycia, czy może wolisz balsam do ciała. Obydwa produkty zostały sprawdzone przez tysiące ludzi na całym świecie. Są polecane do skóry bardzo wrażliwej, alergicznej, uszkodzonej po zabiegach kosmetycznych lub operacjach. Nie powodują powstawania podrażnień i są bardzo delikatne dla skóry.

 

Jak dołączyć do grona testerów? Wejdź na stronę internetową i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Będzie potrzebny Twój adres e-mail, na który otrzymasz dalsze informacje. Aby wziąć udział w testach, konieczne jest udzielenie odpowiedzi na jedno pytanie: czym jest dla Ciebie sucha skóra? Następnie wybierz, który produkt chcesz przetestować. Emulsję micelarną czy Dermoprotektor. Obydwa produkty występują w opakowaniu pełnowymiarowym, więc będziesz mieć czas na ocenę wpływu kosmetyku na Twoją skórę. Preparaty są bardzo wydajne, więc wystarczą Ci nawet na rok codziennego stosowania.

 

Najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone wybranym produktem marki Cetaphil. Do rozdania jest 500 sztuk kosmetyków. Zgłoszenia można wysyłać do końca maja.

9.5 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 4.75 (1 głosów)
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz