Expired

Darmowa próbka płynu Surf

Ocena+8

Przetestuj bezpłatnie płyn do płukania Surf.

Surf Tropical Lily & Ylang Ylang to połączenie dwóch egzotycznych i niesamowicie pachnących kwiatów – lilii  tropikalnej oraz kwiatu Ylang Ylang. Lilia tropikalna to silny słodki, kobiecy zapach. Jest jednym z najpopularniejszych na świecie zapachów spośród świeżych, ciętych kwiatów. Ylang ylang to zapach delikatny i słodki, a jego aromat uspokaja ducha i uwodzi zmysły. Ma opinię zapachu, który tworzy uczucie euforii.

Kompozycja zapachowa Surf Tropikalna lilia i Ylang Ylang dostępna jest w postaci proszku, płynu, a także kapsułek i dedykowana jest do prania kolorowych ubrań.

Aby przetestować płyn Surf Tropical Lily & Ylang Ylang wystarczy wypełnić formularz, w którym należy podać swoje imię i nazwisko, adres oraz mail. Darmowa próbka płynu o pojemności 75ml zostanie wysłana pocztą na wskazany adres.

Skład

15-30% anionowe środki czynne powierzchniowo, niejonowe środki czynne powierzchniowo, < 5% enzymy, mydło, optyczne rozjaśniacze, kompozycja zapachowa, fosfoniany, Butylphenyl Methylpropional, fosfoniany, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Linalool, Limonene

Ostrzeżenia

Należy unikać kontaktu z oczami oraz nie połykać. W przypadku połknięcia należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem.

Lilia

Lilia to jeden z najbardziej popularnych zapachów kwiatów ściętych na świecie. Tradycja uprawy tej rośliny liczy już ponad 3 tysiące lat, a liczba odmian tego kwiatu jest większa od stu. Istnieje przekonanie, ze im kwiat jest bielszy, tym czystszy i jego zapach jest dzięki temu bardziej aromatyczny. Aromat lilii niewątpliwie przypomina zapach miodu i należy do najsilniejszych zapachów kwiatowych na świecie. Bardzo dobrze można zaobserwować to zostawiając na jakiś czas bukiet lilii w zamkniętym pomieszczeniu, ponieważ kwiat szybko oddaje zapach.

Ylang Ylang

Kwiat ten jest również niekiedy nazywany „kwiatem kwiatów”. Olejek eteryczny produkowany jest z pączków kwiatu Ylang Ylang i ma delikatny, żółty kolor. Tak jak w przypadku innych roślin z każdego tłoczenia otrzymujemy olejek różnej jakości. Najbardziej intensywny aromat, to ten uzyskany z pierwszego tłoczenia, czyli „virgin” i używany jest zazwyczaj do produkcji perfum. Olejek z drugiego oraz trzeciego tłoczenia ma aromat bardziej delikatny, kwiatowy z subtelną nutą drewna. Jest bardziej orzeźwiający i świetnie nadaje się do mydeł oraz detergentów. Słodki aromat olejku Ylang Ylang kusi oraz wycisza. Wierzy się, ze zapach ten pomaga pozbyć się złości oraz uspokaja kołaczące serce.

Akcja testuj Surf za darmo trwa do 30 lipca.

9.8 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 4.9 (2 głosów)
ZA DARMO

1 Comment
  1. Odpowiedz
    Danuta
    21 sierpnia, 2016 at 3:42 pm

    Otrzymalam probke plynu surf poczta swietny produkt

Zostaw komentarz