Darmowa kawa i ciastko w TCHIBO

Kawa znana jest na całym świecie i wszędzie się ją docenia. Zaczynamy od niej dzień, pijemy po obiedzie, a także często umawiamy się ze znajomymi, by przy kawie właśnie porozmawiać i się odprężyć. Korzyści z picia kawy są zatem niezwykle duże i obszerne. Pobudza nas ona do działania, pomaga się zrelaksować, a nawet podobno wpływa na przyspieszenie procesu odchudzania się. Espresso, latte, capuccino, mała czarna, a może kawa biała – który rodzaj kawy jest Twoim ulubionym?

Teraz kawę oraz ciastko możesz odebrać za darmo w kawiarniach TCHIBO z okazji swoich urodzin lub imienin. Produkty wręczane są całkowicie bezpłatnie, a ich odbiór jest możliwy w dowolnym sklepie TCHIBO.

Akcja jest przeznaczona dla właścicieli kart TchiboCard. Aby skorzystać z akcji wystarczy przyjść do sklepu i pobrać aplikację Tchibo na telefon. Po okazaniu karty TchiboCard można otrzymać darmową kawę wraz z darmowym ciastkiem.

Akcja jest ważna 3 dni przed oraz po urodzinach oraz w dniu urodzin. Aby skorzystać z promocji należy okazać dokument (dowód tożsamości).

Jeśli odwiedzisz sklep Tchibo z jakąś osobą, otrzyma ona 50% zniżki na kawę i ciastko.

Więcej informacji na temat akcji można uzyskać po kliknięciu w link.

9.8 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 4.9 (1 głosów)
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz