Darmowe próbki impregnatu NIKWAX do prania

Odzież sportowa, górska i trekkingowa, a także akcesoria tego typu, wymagają specjalnej pielęgnacji, a co za tym idzie, specjalnych produktów do ich czyszczenia. Marka NIKWAX wyspecjalizowała się w produktach, które służą do pielęgnacji artykułów sportowych.

Płyn do prania NIKWAX TECH WASH jest bezdetergentowym mydłem, które jest przeznaczone do czyszczenia nie tylko odzieży sportowej, ale również artykułów takich, jak: namioty, plecaki, czy torby. Dzięki delikatnemu działaniu środków aktywnych można dokładnie wyczyścić rzeczy, a jednocześnie nie uszczodzić ich. Dodatkową zaletą produktów NIKWAX jest regeneracja materiałów, które są czyszczone.

Teraz próbki płynu do prania NIKWAX o pojemności 100 ml może otrzymać każdy. Przesyłka jest zupełnie bezpłatna.

Aby otrzymać płyn do prania NIKWAX należy kliknąć w link i nacisnąć: “Zagraj w Webquiz”. Następnie wystarczy odpowiedzieć na 5 prostych pytań, uzupełnić formularz i podać dane do wysyłki.

Sporym ułatwieniem podczas rozwiązywania Webquizu są dostępne podpowiedzi, które można uzyskać po kliknięciu prawym przyciskiem myszy w pole: “PODPOWIEDŹ”.

Każda osoba, która udzieli prawidłowy odpowiedzi w Webquizie, otrzyma darmową próbkę płynu do prania NIKWAX o pojemności 100 ml.

9.8 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 4.9 (1 głosów)
ZA DARMO

1 Comment
  1. Odpowiedz
    Karolina
    10 lutego, 2019 at 11:24 pm

    Proszę o próbkę.

Zostaw komentarz