Odbierz kocyk dla malucha od Nivea Baby!

Kocyk jest dla dziecka bardzo ważny. Pozwala mu czuć się bezpiecznie, jest miękki i przyjemny w dotyku. Koniecznie trzeba o nim pamiętać podczas wyjazdów, ponieważ niektóre dzieci nie zasną bez swojego kocyka.

Twój maluszek nie ma jeszcze swojego małego kocyka? A może maleństwo nieco urosło i potrzebny mu nowy? Weź udział w konkursie Nivea Baby i wygraj jedno z 10 urządzeń wielofunkcyjnych Beaba Babycook. Pierwsze 500 osób, które wyślą zgłoszenia, otrzyma nagrodę gwarantowaną – kocyk Nivea Baby!

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy zrobić zakupy w drogerii Rossmann! Kup dowolne produkty z serii Nivea Baby za minimum 15 zł, zarejestruj swój paragon i wyślij zgłoszenie. W akcji nie biorą udziału mydła, ale na pewno znajdziesz inne produkty Nivea Baby, które będziesz chciała kupić. Podaj informacje o swoim maleństwie, takie jak jego płeć i wiek, a następnie odpowiedz na pytanie konkursowe. Nie jest trudne, więc nie musisz się martwić. Po prostu napisz w jaki sposób przygotowujesz się na wiosnę z maluszkiem. Masz już w głowie ciekawe trasy, którymi będziesz jeździć z wózkiem? A może widziałaś piękny park, w którym maleństwo będzie mogło bezpiecznie uczyć się chodzić? Na pewno masz wiele pomysłów na najbliższe miesiące. Podziel się nimi i wygraj kocyk i urządzenie wielofunkcyjne. Pamiętaj jednak, że kocyk trafi do pierwszych 500 osób, więc nie ma ani chwili do stracenia. Nawet jeżeli nie zdążysz wysłać zgłoszenia odpowiednio szybko i kocyki już się rozejdą, wchodzisz do gry i możesz wygrać jedno z 10 urządzeń wielofunkcyjnych Beaba Babycook. Akcja trwa od 13.03 do 4.04, więc nie zwlekaj i szybko dołącz do zabawy.

Urządzenie Beaba Babycook pozwoli Ci szybko i łatwo przygotować posiłki dla maluszka. Możesz gotować na parze, blendować, siekać, podgrzewać i rozmrażać. Dodatkowym atutem jest bardzo cicha praca – nie obudzi Twojego dziecka. Gotowanie na parze pozwala zachować witaminy i wartości odżywcze. Dzbanek ma dużą pojemność, możesz więc bez problemu przygotować kilka posiłków jednocześnie lub przyrządzić jedzenie dla większej liczby dzieci.

Ocena użytkowników: Be the first one!
ZA DARMO

Tags:

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz

Stwórz nowe konto
Zresetuj hasło