Darmowe próbki kremu Vis Plantis do skóry atopowej

AZS, czyli atopowe zapalenie skóry to problem, z którym zmaga się coraz więcej osób. Niestety nie ma nie żadnego lekarstwa, które pomogłoby w leczeniu tego schorzenia. Można jedynie stosować kosmetyki, które złagodzą objawy AZS, czyli przede wszystkim swędzenie i suchość. Osoby mające atopowe zapalenie skóry muszą używać specjalnych produktów i unikać kosmetyków, które posiadają silne detergenty. W przypadku AZS doskonale sprawdzają się kremy półtłuste i tłuste, ale nieposiadające konserwantów.

Marka Vis Plantis przygotowała specjalną serię kosmetyków Atopy Tolerance, które kierowane są do osób z atopowym zapaleniem skóry. Seria składa się z kremów i balsamów, które łagodzą objawy AZS i ograniczają zaczerwienienie skóry.

Teraz jeden z produktów z serii Atopy Tolerance możesz otrzymać zupełnie za darmo. Do rozdania próbki kremu Atopy Tolerance marki Vis Plantis, przeznaczonego dla osób z suchą, wrażliwą i atopową skórą. Krem zapewnia intensywne nawilżenie i ulgę.

Zarówno produkty, jak i przesyłka są bezpłatne.

Aby otrzymać próbkę kremu Atopy Tolerance z Vis Plantis za darmo, wystarczy kliknąć w link i zamówić próbkę. Następnie należy uzupełnić formularz.

7.9 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 3.93 (4 głosów)
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz