Wygraj 1 ze 100 modeli samochodów lub przejażdżkę z Łukaszem Byśkiniewiczem!

Masz małego synka, który jest zafascynowany szybkimi samochodami, wyścigami i rajdami? Twoja córka częściej niż po lalki sięga po autka starszego brata? A może sam jesteś dużym chłopcem, który ma swoją własną kolekcję wyjątkowych modeli kultowych samochodów? Bez względu na powód, weź udział w konkursie, w którym możesz wygrać model samochodu Łukasza Byśkiniewicza, a nawet przejażdżkę z nim po odcinku specjalnym! Będzie to doskonały prezent dla fanów motoryzacji. Spraw niespodziankę bliskiej Ci osobie i weź udział w konkursie! Możesz również zgłosić się i zdobyć nagrody dla siebie – kto powiedział, że prezenty można wręczać tylko innym ludziom?

Jakie są nagrody?

  • Udział w ekskluzywnej imprezie rajdowej, która będzie wspaniałym doświadczeniem dla każdego fana motoryzacji. Częścią imprezy będzie przejazd po trasie odcinka rajdowego razem z Łukaszem Byśkiniewiczem! Nagroda czeka na 11 osób!
  • 100 modeli samochodu Opel Adam w barwach teamu rajdowego Łukasza Byśkiniewicza. Model ten nie jest dostępny w sprzedaży, więc jedyną możliwością na zdobycie go jest udział w konkursie. Dodatkowo otrzymasz certyfikat potwierdzający oryginalność samochodu, a także autograf Łukasza Byśkiniewicza.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy zrobić zdjęcie swojej kolekcji samochodów Majorette, a następnie wstawić je do galerii konkursowej. Znajdziesz ją na stronie konkursu. Czas na wysyłanie prac jest do końca czerwca, więc bez problemu zdążysz stworzyć naprawdę ciekawe zdjęcie, które zapewni Ci wygraną. Pamiętaj, że zdjęcie powinno mieć co najwyżej 2 MB wielkości, a jego wymiary nie powinny być mniejsze niż 640/480 pxl. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ szkoda stracić szansę na wygraną z powodu za małego zdjęcia.

Majorette to znana firma produkująca modele samochodów i samolotów, a także tory wyścigowe i inne akcesoria niezbędne do wyśmienitej zabawy. W ofercie znajdziesz zarówno zabawki dla dzieci jak i modele do kolekcjonowania, będące replikami kultowych pojazdów.

Ocena użytkowników: Be the first one!
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz