Spróbuj Monte Kaszka za darmo!

Ocena0

Twoje dziecko lubi przynosić do szkoły na drugie śniadanie posiłki, które są nowością wśród jego znajomych? Jako pierwsze chce mieć fajne gadżety, nowe ubrania i znać najnowsze bajki? Z pewnością przypadnie mu do gustu nowość firmy Zott – Monte Kaszka! Jest to połączenie znanego i lubianego przez wszystkich smaku Monte z pożywną kaszką, która pozwoli szybko zaspokoić głód.

 

Co zrobić, żeby za darmo przetestować nowy produkt? Dołącz do grona ambasadorów i odbierz Zestaw Ambasadora. Zgłoś się do grona testerów, a następnie kup serki w wybranym przez siebie sklepie. Otrzymasz zwrot kosztów zakupu za maksymalnie 7 sześciopaków Monte Kaszka za kwotę nie większą niż 42 zł. Cała Twoja rodzina będzie mogła bez przeszkód przetestować Monte Kaszka, a pieniądze wydane na zakup wrócą do Was. Wystarczy, że prześlesz paragon i podasz dane potrzebne do zwrotu pieniędzy, a poniesione przez Ciebie koszty wrócą do Ciebie.

 

Co znajdziesz w Zestawie Ambasadora? Przewodnik Projektu, Książeczkę do badania opinii o nowym Monte Kaszka, a także unikalny notatnik, w którym możesz spisywać swoje pomysły na zdrowe i pyszne śniadania i inne posiłki. Otrzymasz również zwrot pieniędzy, które wydasz na zakup testowanych Monte Kaszka. Do programu możesz się zgłosić do 29 marca, więc nie zostało dużo czasu. Nie warto czekać ani chwili, ponieważ odkładając zgłoszenie na ostatnią chwilę, możesz o nim zapomnieć i szansa na przetestowanie nowości przepadnie.

 

Za 42 zł możesz mieć tak dużo serków, że Twoje dziecko będzie mogło poczęstować swoich kolegów w szkole, a Ty podzielić się Monte Kaszka z współpracownikami. Możesz potem zrobić zdjęcia wspólnych posiłków i oznaczyć je hashtagiem #kaszkazmleczkiem – w ten sposób dołączysz do akcji w mediach społecznościowych.
Dorośli również będą zachwyceni smakiem Monte Kaszka. Jest to idealne połączenie kremowego Monte – mlecznego i czekoladowo-orzechowego z pożywną i zdrową kaszką. Dzięki temu mały serek zjedzony jako przekąska w pracy lub smakołyk po kolacji jest nie tylko przyjemnością, ale pozwala również zaspokoić mały głód.

Ocena użytkowników: Be the first one!
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz