Przetestuj zestaw dla maluchów od Canpol babies!

Ocena+4

Jesteś aktywną mamą i lubisz testować nowe produkty? Dołącz do grona mam testujących nowe produkty marki Canpol babies. W skład zestawu wchodzi:

  • kubek treningowy 120 ml,
  • kubek treningowy 240 ml,
  • kubek niekapek,
  • Butelka 150 ml,
  • Butelka 250 ml,
  • Termoopakowanie.

Co zrobić, żeby dołączyć do grona testerów? Masz dwie drogi do wyboru. Możesz napisać artykuł-poradę dla innych mam. Najlepsze porady zostaną umieszczone na stronie, a te z nich, które zostaną najwyżej ocenione przez inne mamy, otrzymają w nagrodę zestawy dla maluszków. Drugą możliwością jest udzielanie się na stronie internetowej. Spośród najbardziej aktywnych mam zostaną wybrane te, które również otrzymają zestaw testowy.

Produkty wchodzące w skład zestawu są w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka. Butelki wykonane są z innowacyjnego surowca, który jest bezpieczny i w pełni wolny od BPA. Są wyposażone w silikonowe smoczki antykolkowe, które ułatwiają karmienia małego dziecka. Butelki są kompatybilne z laktatorami, więc przygotowanie posiłku dla dziecka będzie łatwe i szybkie.

Kubek niekapek pozwoli dzieciom powyżej dziewiątego miesiąca życia uczyć się poprawnego trzymania kubeczka i samodzielnego picia. Specjalny ustnik nie podrażnia delikatnych dziąseł dzieci, rączki są idealnie dopasowane do dziecięcych dłoni, a specjalny ustnik sprawia, że nawet po upuszczeniu kubka na ziemię nic się z niego nie wyleje.

Dla starszych dzieci przydadzą się kubeczki treningowe, które umożliwiają naukę samodzielnego picia dzieciom, które potrafią już trzymać kubeczek. Transparentne opakowanie sprawia, że łatwiej jest odmierzać płyny i kontrolować wielkość porcji napoju.

Termoopakowanie sprawi, że pokarm zachowa odpowiednią temperaturę na długo. Nie jest to termos, ale pozwala na utrzymanie temperatury do trzech godzin. Pasuje do wszystkich rodzajów butelek na pokarm, a specjalne odpinane paski ułatwiają transport. Umożliwiają również przypięcie termoopakowania np. do wózka. Nietoksyczny materiał pozwoli Ci zadbać o zdrowie i komfort dziecka.

9.7 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 4.83 (2 głosów)
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz