Expired

Przetestuj za darmo płyn do prania Ariel Baby

Ocena+3

Nowa akcja testowa na everydayme.pl. Tym razem do przetestowania jest nowy Ariel Baby oraz produkty Lenor. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać testerem Ariel Baby. Spośród nadesłanych odpowiedzi wyłonionych zostanie 240 osób, które wezmą udział w testach. Testerzy dostaną zestaw opakowanie Ariel Baby, ulotki edukacyjne, a także Lenor Gentle Touch o łącznej wartości 30,98 złotych.

 

ARIEL  Baby

Ariel Baby to uniwersalny płyn do prania ubrań dziecięcych. Skondensowana Innowacyjna formuła zapewnia czystość pranych tkanin zwalczając wszelkiego rodzaju zabrudzenia, usuwa uporczywe plamy z tłuszczów, herbaty oraz owoców nadając tkaninom świeży i przyjemny zapach. Delikatna formuła chroni kolory, oraz zapobiega farbowaniu innych tkanin podczas prania. Niewskazany jedynie do prania wełny i jedwabiu. Ariel Baby to wydajny produkt piorący wystarczający na około 20 prań. Jest przyjazny dla twojej pralki, ponieważ zawiera substancję hamującą osadzanie się kamienia. Korzystając z Ariel zyskujesz czyste, świeże ubrania, jednocześnie oszczędzasz przy tym pieniądze oraz czas podczas prania. Formuła produktu sprawia, ze płyn rozpoczyna się już w temperaturze 20 C , a Ty możesz skutecznie wyprać ubrania korzystając nawet z krótkich programów.  Jeśli chcesz usunąć bardzo trwałe plamy wylej odrobinę detergentu bezpośrednio na zabrudzony materiał, a resztę do pojemnika na płyn. Butelka płynu ma pojemność 975 ml i wystarcza na około 20 prań.

 

Lenor Gentle Touch

To delikatny płyn do płukania tkanin, dzięki któremu możesz cieszyć się esencją delikatności i pięknym zapachem wypranych tkanin. Płyn Lenor Gentle Touch dba o swoją skórę oraz skórę swoich najbliższych. Dzięki nutom zapachowym białych kwiatów zapach Gentle Touch otula delikatnością i daje uczucie ukojenia. Kolekcja Lenor Sensitive przeznaczona jest dla osób o skórze wrażliwej, ale także dzieci dla niemowląt. Produkt jest hipoalergiczny, pezetestowany dermatologicznie i zatwierdzony przez organizację Skin Care Health Alliance. Jedna butelka zawiera 750 ml produktu.

 

Zgłaszać się można do 4 stycznia 2017 roku.

9.6 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 4.8 (1 głosów)
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz