Expired

Przetestuj za darmo kosmetyki Dove Youthful Vitality

Ocena+4

Zgłoś się i przetestuj jeden z 200 zestawów kosmetyków Dove z linii Youthful Vitality. W skład każdego zostawu wchodzą: szampon Youthful Vitality o pojemności 250 ml oraz dżywka Youthful Vitality o pojemności 250 ml. Zadbaj o swoje włosy już dziś.

Aby wziąć udział w teście należy wypełnić ankietę na stronie wizaż.pl oraz napisać dlaczego to właśnie Ty powinnaś zostać testerką. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 listopada, a wyniki podane zostaną najpóźniej 21.11. Osoby, które zakwalifikują się do testów dostaną zestawy pocztą lub przesyłką kurierską. Testy potrwają do 4 grudnia. Po Tym dniu testerki powinny zamieścić swoją opinię o produkcie w Katalogu Kosmetyku Wszech Czasów.

 

Dove Youthful Vitality – szampon do włosów przeznaczony jest do mycia włosów dojrzałych. Z upływem lat włosy tracą składniki odżywcze przez co stają się bardziej cienkie, mniej gęste i suche. Trudniej je przez to u łożyć i są bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Szampon z serii Youthful Vitality delikatnie myje włosy dodając im przy tym objętości.

Cechy i zalety:

– lekka formuła, która deliaktnie oczyszcza włosy,

– produkt przywraca włosom objętość i puszystość.

Sposób użycia: Nanieś produkt na mokre włosy, wmasuj, a następnie spłucz. Jeśli produkt dostanie Ci się do oczu, natychmiast przepłucz je wodą.

 

Dove Youthful Vitality odżywka do włosów również dedykowana jest włosom dojrzałych, które z wiekiem stają się cienkie, suche i rzadsze. Odżywka wygładza, głęboko odżywia  i nadaje włosom miękkości, aby stały się łatwiejsze w układaniu.

Cechy i zalety:

– włosy są  pełne objętości błyszczące oraz miękkie przez co łatwiej się układają

– lekka formuła

– głęboko nawilża i odżywia uzupełniając składniki odżywcze

Sposób użycia:  Nanieś  odżywkę na mokre włosy, umyte wcześniej szamponem Dove Youthful Vitality od połowy ich długości pomijając ich nasadę, a następnie dokładnie spłucz wodą.

 

Przetestuj szampon i odżywkę Dove Youthful Vitality i przekonaj się o odżywczej sile tych kosmetyków na własnych włosach!

10 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 5 (1 głosów)
ZA DARMO

Tags:

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz