Expired

Przetestuj za darmo kapsułki do prania Persil Duo Caps Sensitive

Ocena+4
0PLN 20PLN

Przetestuj za darmo kapsułki do prania Persil Duo Caps Sensitive.

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 1000 darmowych kapsułek Persil Duo Caps Sensitive. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszniowy, w którym należy podać swoje dane niezbędne do wysyłki oraz dokończyć zdanie – „Delikatność Persil Sensitive sprawia, że…”. Do autorów 100 najciekawszych odpowiedzi zostanie wysłane opakowanie kapsułek Persil Duo Caps. Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 października, a wyniki ogłoszone do 19 października.

Kapsułki Persil Duo Caps Sensitive od Persil

Persil Sensitive to produkty do prania ubrań osób o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Przetestowane zostały dermatologicznie i mają certyfikat Fundacji Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF). Produkty te nie zawiera barwników, a ich zapachowa kompozycja została specjalnie stworzona dla skóry wrażliwej. Formuła produktów Persil Sensitive wzbogacona jest o mikrokapsułki  Aloe Vera Pearls. Osadzają się one na ubraniach w trakcie prania, a także pozostają na nich po praniu.

Dlaczego Persil Sensitive?

 • 100% skuteczności piorącej Persil
 • Dedykowane dla osób z delikatną skórą
 • Posiadają naturalne składniki
 • Po użyciu Twoje ubrania są miękkie w dotyku
 • Skutecznie piorą zarówno kolorowe jak i białe tkaniny
 • Posiadają znak jakościowy ECARF

Dlaczego Persil?

Persil to tak naprawdę pierwszy na świecie proszek do prania. Jego produkcja rozpoczęła się w roku 1097 w firmie Henkel. Najważniejszymi jego składnikami proszku były nadboran sodu i krzemian sodu. To właśnie od tych związków z niemieckiego pochodzi nazwa produktu.

Do czasu produkcji proszku do prania, tkaniny prano w wodzie z mydłem, a do takiej kąpieli dodawano w razie potrzeby inne substancje pomocnicze.

Marka Persil jest w tym momencie liderem w segmencie premium rynku proszków do prania. Persil produkuje się m.in. w Raciborzu.

W tym momencie marka Persil posiada produkty dedykowane różnym rodzajom prania, dla osób o różnych potrzebach. Produkty dostać można w zróżnicowanych wersjach, od proszku po przez płyny  do kapsułek.

 

8.4 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 4.18 (3 głosów)
ZA DARMO

1 Comment
 1. Odpowiedz
  Ania
  28 marca, 2017 at 1:49 pm

  Świetny płyn gorąco polecam. Pranie po nim jest miękkie, delikatne i pachnące

Zostaw komentarz