Odbierz farbę do włosów w promocji 1+1

Ocena+1

Kolor włosów to ten element naszego wyglądu, który bardzo łatwo zmienić, a który ma ogromny wpływ na cały nasz wizerunek. Nie bez powodu kobiety farbują włosy po rozstaniu, po przeprowadzce lub innej ważnej zmianie w ich życiu. Nie zawsze jednak nowy kolor jest tym właściwym. Szukasz dla siebie idealnego odcienia farby do włosów? Nie wiesz, jaki kolor będzie do Ciebie pasował, a jaki niekoniecznie? Skorzystaj z promocji i wybierz dla siebie farbę do włosów z pomocą Joanny Brodzik!

 

Tylko teraz otrzymasz kupon na zakup farby do włosów, dzięki któremu przy zakupie farby do włosów drugą taką samą otrzymasz za darmo. Jak skorzystać z oferty? Przejdź na stronę internetową i dobierz odpowiedni kolor farby dla siebie. Zostaniesz poproszona o wstawienie swojego zdjęcia. Ważne, żeby było odpowiednio oświetlone i przedstawiało Cię w taki sposób, żeby dobrze określić Twój kolor włosów, skóry i oczu. Następnie określ, czy Twoje włosy mają naturalny odcień, czy są pokryte farbą koloryzującą. W kilku krokach dobierzesz odpowiedni kolor włosów dla siebie. Wyniki zobaczysz jako możliwe kolory włosów. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i najbardziej Ci odpowiada. Następnie przejdź do kolejnej strony, gdzie znajdziesz nazwę i numer konkretnego odcienia. Podaj swój adres e-mail, na który otrzymasz swój kupon na zakup farby do włosów w drogeriach SuperPharm. Otrzymasz również informacje o innych promocjach i przecenach dostępnych w drogerii. Teraz musisz już tylko iść do drogerii i sięgnąć po wybraną przez siebie farbę. Podczas zakupów pokaż sprzedawcy swój kupon promocyjny, a drugą farbę otrzymasz za 1 grosz!

 

Garnier Color Naturals to farby do włosów znane od wielu lat. Polki bardzo chętnie po nie sięgają, ponieważ zapewniają doskonałe pokrycie siwych włosów. Zawartość dobroczynnych olejków sprawia, że włosy są doskonale wypielęgnowane, a farbowanie nie powoduje ich przesuszenia. Nie masz jeszcze doświadczenia w domowej koloryzacji włosów? Na stronie Garnier znajdziesz wiele porad, które zapewnią Ci bezpieczną zmianę koloru włosów w domowym zaciszu.

Ocena użytkowników: Be the first one!
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz