Link4 kody rabatowe i promocje

Ocena użytkowników: 4.99 (128 głosów)
Show: Wszystko Kody rabatowe Oferty
AC i OC -7% taniej
Oferta

AC i OC -7% taniej

Nie masz jeszcze wielu zniżek, a czas opłacić nową polisę? Kup ubezpieczenie samochodu przez internet i zdobądź zniżkę na OC i AC .

7 lat temu
4

Oblicz składkę w 60 sekund
Oferta

Oblicz składkę w 60 sekund

Polisa AC z gwarancją zachowania zniżek po pierwszej małej szkodzie.

7 lat temu
3

Rabat 15 na ubezpiecznie
Kod rabatowy

Rabat 15 na ubezpiecznie

Wpisz kod rabatowy w kalkulatorze do wyliczania składki i otrzymaj 15% rabatu na ubezpieczenie samochodu, mieszkania oraz podróży.

7 lat temu
3

12-miesięczna licencja NaviExpert GRATIS!
Oferta

12-miesięczna licencja NaviExpert GRATIS!

Kup ubezpieczenie samochodu i odbierz za darmo 12-miesięczną licencję na nawigację NaviExpert, o wartości 99zł.

7 lat temu
1

Zniżka, 4% taniej!
Oferta

Zniżka, 4% taniej!

Płacąc kartą kredytową lub płatniczą otrzymasz zniżkę w wysokości do 4%!

7 lat temu
1

Promocja 7% taniej
Oferta

Promocja 7% taniej

7% taniej na OC i AC.

7 lat temu
2

Na polskim rynku ubezpieczeniowym funkcjonuje wiele firm, specjalizujących się w wybranej grupie polis ubezpieczeniowych, np. komunikacyjnych lub świadczących usługi uniwersalne, dla szerokiego grona różnego rodzaju klientów, prezentujących odmienne potrzeby ubezpieczeniowe. Przy wyborze ubezpieczyciela warto zwracać uwagę na cenę polisy, zakres ochrony ubezpieczeniowej i odpowiedzialności Towarzystwa ubezpieczeniowego, jak również na renomę firmy, z którą chcemy zawrzeć umowę. Najlepiej korzystać ze znanych Towarzystw ubezpieczeniowych, które prowadzą transparentną politykę oferowania usług ubezpieczeniowych klientom prywatnym i firmowym. Do takich firm niewątpliwie można zaliczyć firmę Link4 – Towarzystwo ubezpieczeniowe, znane przede wszystkim z oferowania klientom ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym OC i AC.

O firmie ubezpieczeniowej Link4

link4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA to pierwsza w Polsce firma ubezpieczeniowa, która oferuje ubezpieczenia w kanale direct, działająca jako spółka akcyjna. Firma istnieje na polskim rynku finansowym od stycznia 2003 roku i obsługuje klientów pochodzących z całej Polski. Jej główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale sprzedaje ubezpieczenia online, dzięki czemu dociera do najdalszych zakątków naszego kraju.

Jest częścią grupy PZU S.A., a jej podstawową dziedziną działalności pozostaje sprzedaż polis ubezpieczeniowych w trybie bezpośrednim, przy posługiwaniu się takimi kanałami komunikacji z klientami jak telefon, internet oraz agenci terenowi i stacjonarni.

W swojej ofercie Link4 posiada przegląd ubezpieczeń dla klientów prywatnych i firmowych. Są to między innymi ubezpieczenia komunikacyjne, obowiązkowe i dobrowolne, ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe oraz ubezpieczenia dla przedsiębiorstw.

Przegląd ofert ubezpieczeniowych Link4

link4

Korzystając z oferty Link4 klienci mogą wszechstronnie ubezpieczyć swój pojazd mechaniczny. Przede wszystkim, mogą wykupić w tej firmie ubezpieczeniowej obowiązkową polisę odpowiedzialności cywilnej. Jest to ubezpieczenie komunikacyjne, które należy wykupić najpóźniej w dniu pierwszej rejestracji pojazdu w urzędzie albo w dniu, w którym upływa termin poprzedniej polisy OC. Za brak aktualnej polisy odpowiedzialności cywilnej dla danego samochodu można stracić dowód rejestracyjny pojazdu oraz otrzymać wysoki mandat.

Obowiązek posiadania ubezpieczenia komunikacyjnego OC nakłada na wszystkich właścicieli pojazdów mechanicznych podlegających rejestracji w Polsce. Dlatego mówi się, że ubezpieczenie OC dla pojazdu jest ubezpieczeniem obowiązkowym.

Z ubezpieczenia OC pokrywane są szkody osobowe i majątkowe spowodowane przez posiadacza lub kierującego pojazdem mechanicznym. Dzięki temu takie osoby nie muszą z własnej kieszeni pokrywać kosztów odszkodowań za wyrządzoną w związku z ruchem tego pojazdu szkodę, będącą następstwem śmierci, uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia bądź też utraty, zniszczenia lub uszkodzenia mienia. Jednocześnie, ubezpieczyciel wypłaci poszkodowanym odszkodowanie, jeśli do szkody dojdzie w związku z wsiadaniem lub wysiadaniem z pojazdu mechanicznego, bezpośrednim załadowywaniem lub rozładowywaniem pojazdu, lub też w związku z zatrzymaniem lub postojem pojazdu mechanicznego. Nie ma znaczenia, czy szkoda nastąpi w wyniku kierowania pojazdem przez jego właściciela czy zupełnie inną osobę.

Każde towarzystwo ubezpieczeniowe, w tym Link4, musi zapewniać taki sam zakres ubezpieczenia OC i takie same sumy gwarancyjne, tj. limity odpowiedzialności za szkody z tytułu ubezpieczenia OC. Ustawa określa je na poziomie równowartości:

  • 5 mln euro w przypadku szkód na osobie, w odniesieniu do jednego zdarzenia, bez względu na liczbę poszkodowanych,

  • 1 mln euro w przypadku szkód w mieniu, w odniesieniu do jednego zdarzenia, bez względy na liczbę poszkodowanych.

Kody promocyjne w Link4

link4 kod promocyjny

Koszt ubezpieczenia OC zależny jest od wielu kryteriów dotyczących zarówno ubezpieczanego pojazdu, jak i osoby ubezpieczającej swój samochód. Przy wyliczaniu składki ubezpieczeniowej na OC bierze się pod uwagę między innymi rok produkcji pojazdu, jego markę i model, liczbę przejeżdżanych rocznie kilometrów, aktualny stan licznika, przebieg okresu ubezpieczenia (bezszkodowość), wiek kierowcy, jego doświadczenie za kierownicą, jak i nawet to, czy składka zostanie opłacona jednorazowo czy w ratach. Najbardziej na koszt ubezpieczenia mogą wpłynąć zniżki i zwyżki przynależne kierowcy. Zniżki przyznawane są za bezszkodową jazdę i na przykład kontynuację ubezpieczenia OC w tej samej firmie ubezpieczeniowej. Koszty składki może obniżyć kod promocyjny Link4, który wpisuje się w odpowiednie pole w formularzu obliczania składki na stronie internetowej firmy ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie OC nie pokryje szkód w pojeździe sprawcy wypadku, nie pokryje kosztów jego uszkodzenia lub zniszczenia w wypadku działania sił natury ani nie zwróci klientowi równowartości samochodu przy jego kradzieży.

Takie szkody pokrywa nieobowiązkowe, fakultatywne ubezpieczenie AC, nazywane Autocasco, które również można kupić w Link4. Będzie ono tańsze, jeśli klient wykorzysta kod rabatowy Link4 przy obliczaniu składki ubezpieczeniowej. W przeciwieństwie do obowiązkowych ubezpieczeń OC, zakres ochrony ubezpieczeniowej i odpowiedzialności za szkody ponoszonej przez Towarzystwo ubezpieczeniowe, może różnić się w każdej firmie oferującej taką polisę. Link4 oferuje kompleksową ochronę samochodu przed uszkodzeniem, zniszczeniem, utratą i kradzieżą, gwarantując wypłatę wysokich odszkodowań swoim klientom. Ich wysokość zależna jest od wartości pojazdu i ustalonej z klientem sumy gwarancyjnej. Im będzie ona wyższa, tym wyższą składkę miesięczną lub roczną za AC będzie musiał opłacić klient.

Opłacalne jest wykupienie dwóch ubezpieczeń jednocześnie, w pakiecie OC i AC. Dzięki temu zniżki z OC zostaną przeniesione na AC, a kod promocyjny Link4 zostanie wykorzystany przy obliczaniu obu składek łącznie. Taka polisa da kierowcy automatycznie wszechstronną ochronę podczas poruszania się po drodze i parkowania pojazdu w dowolnym miejscu.

Aby poszerzyć ochronę ubezpieczeniową w ubezpieczeniach komunikacyjnych Link4 może zaoferować klientom dodatkowe opcje. Wśród nich znajduje się ubezpieczenie Auto Assistance, które w szczególności przydaje się w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze. Jeśli nagle zabraknie nam paliwa, zepsuje się samochód na środku trasy w nieznane, albo pękną dwie opony jednocześnie, ubezpieczyciel w ramach polisy Auto Assitsance zapewni właściwą pomoc swojemu klientowi. Nie będzie on musiał sam szukać warsztatu wulkanizacyjnego, zamawiać lawety czy zapewniać sobie samochód zastępczy. Ciekawą opcją dodatkową w ubezpieczeniach samochodu w firmie Lin4 jest opcja Szyby 24 dająca ochronę dla szyb pojazdu czy też „Kluczyki Plus”, znajdująca zastosowanie przy zagubionych kluczykach do samochodu czy ich zatrzaśnięciu w jego wnętrzu.

Można wykupić ubezpieczenie OC krótkoterminowe w Link4, także z kodem promocyjnym, które adresowane jest np. do komisów czy handlarzy samochodowy, albo OC dla samochodu zabytkowego czy motocyklu.

Ubezpieczenia komunikacyjne to tylko jedna z grup polis ubezpieczeniowych w ofercie Link4. Oprócz nich można na Link4 z wykorzystaniem kodów promocyjnych, ubezpieczyć swoje mieszkanie lub dom, albo wykupić ubezpieczenie turystyczne – działające na terenie kraju, Europy i całego świata.

W ramach ubezpieczenia mieszkania w Link4 klient może zdecydować się na podstawowe ubezpieczenie domu, ale tylko murów i dachu, albo kompleksowo zadbać o swój dobytek. Link4 oferuje ubezpieczenie mieszkania i pomieszczeń do niego przynależnych, mienia ruchomego, w tym RTV i AGD, sprzętu fotograficznego czy komputerowego i mebli, oraz ubezpieczenie elementów stałych, między innymi stolarki okiennej i drzwiowej, glazury czy podłóg.

Jeśli chodzi o ubezpieczenie turystyczne oferowane przez Link4 to można nim objąć zarówno podróż zagraniczną, jak i krajową. Na okres ubezpieczenia podróżnego Link4 daje klientom możliwość ubezpieczenia mienia pozostawionego w domu lub mieszkania turysty.

Dla sfery biznesu firma ubezpieczeniowa Link4 przygotowała ofertę ubezpieczeniową dla małych i średnich przedsiębiorstw, z zakresem ochrony dopasowanym do rodzaju działalności. Można ubezpieczyć między innymi flotę firmową i samochód służbowy. Pakietowe, biznesowe ubezpieczenie Link4 dla firmy daje jej kompleksową ochronę. Ubezpieczeniem może być objęty majątek firmy od pożaru i innych zdarzeń losowych oraz od wszelkich ryzyk, między innymi kradzieży. Można ubezpieczyć pracowników od następstw nieszczęśliwych wypadków, środki obrotowe w transporcie, sprzęt elektroniczny czy wykupić OC z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia.

Jak używać kodów rabatowych w Link4

Stosując kody promocyjne Link4 można zmniejszyć wydatnie składkę ubezpieczeniową, jaką klient zobowiązany jest zapłacić po podpisaniu z Towarzystwem Ubezpieczeniowym stosownej umowy. Przykładowe kody rabatowe Link4 przedstawiają się następująco:

  • gratis roczna licencja na NaviExpert w Link4 – do każdego ubezpieczenia samochodu,

  • 4 proc. rabatu przy płatności kartą w Link4,

  • do 7 proc. rabatu na OC i AC w Link4, przy wszystkich zamówieniach online.

Kupując polisy ubezpieczeniowe wybranego typu zapewniamy sobie i innym poczucie bezpieczeństwa. Jest to ogromna wartość w życiu każdego z nas. Powinniśmy zastanowić się, czy możemy sobie pozwolić na narażanie swojego majątku na uszczerbek, rezygnując z wykupienia ubezpieczenia samochodu, domu czy ubezpieczenia turystycznego. Brak ubezpieczenia OC pociągnie za sobą srogie kary finansowe dla właściciela pojazdu i obowiązek pokrycia z własnej kieszeni szkód osobowych lub majątkowych, jeśli stanie się sprawcą wypadku. Z kolei, przy braku ubezpieczenia mieszkania jego zniszczenie w wyniku pożaru lub aktu wandalizmu pozbawi nas całkowicie majątku, bez prawa do jakiejkolwiek rekompensaty. Ubezpieczenia dają komfort i bezpieczeństwo, a nie kosztują tak dużo, jak mogłoby się wydawać.