„Domowa kuchnia Lidla” dla Ciebie!

Wspólne gotowanie pozwala rodzinom cieszyć się z bycia razem i cieszyć się swoim towarzystwem. Niestety, często nie mamy czasu na przygotowywanie posiłków razem z naszymi dziećmi i partnerami.

 

Ciągły pośpiech, codzienna gonitwa, praca po godzinach, zajęcia dodatkowe, szkolenia i kursy rozwijające umiejętności – nasz dzień jest tak bardzo wypełniony, że trudno znaleźć czas na wspólne gotowanie. Często się zdarza, że gdy już rodzina się zbierze w kuchni, to brakuje nam ciekawych pomysłów na posiłki. Przygotowujemy sprawdzone dania, które po jakimś czasie stają się nudne. Czas z tym skończyć i wnieść powiew świeżości do naszej kuchni!

 

Teraz w Lidlu możesz zbierać punkty za zakupy, a później wymienić je na książkę z przepisami na smaczne i zdrowe posiłki. Przepisy zostały stworzone przez Darię Ładoch, Karola Okrasę, Pawła Małeckiego i ekspertów Kuchni Lidla, więc możesz mieć pewność, że przygotowane dania będą pyszne. 40 przepisów pozwoli Ci przetestować wiele nowych smaków, więc w Twojej kuchni na pewno nie będzie wiało nudą. A co zrobić, gdy sprawdzicie już wszystkie przepisy? Stwórzcie z nich własne kombinacje lub lekko je zmieniajcie, tak żeby jeszcze lepiej wpisywały się w Wasz gust. Wspólne rodzinne gotowanie może być szansą na świetną zabawę, więc warto wykorzystywać każdą okazję i tworzyć własne wersje sprawdzonych dań.

 

Kto wie, może Twoje dziecko będzie kolejnym znanym szefem kuchni? Nie uda mu się rozwinąć jego talentu bez Twojego wsparcia. Nie musisz od razu wysłać go na zajęcia z gotowania. Wystarczy, że będziecie razem przygotowywać pyszne dania, a zyska na tym zarówno jego przyszła światowa kariera, jak i Wasz rodzinne relacje.
Co zrobić, żeby odebrać książkę? Sześć razy zrób zakupy w Lidlu za minimum 50 zł i dopłać jeden grosz, a otrzymasz książkę kucharską dla całej rodziny! Akcja trwa do 16 kwietnia, więc robiąc świąteczne zakupy i kupując przedmioty potrzebne podczas wiosennych porządków łatwo zbierzesz wymaganą liczbę punktów.

Ocena użytkowników: Be the first one!
ZA DARMO

Tags:

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz