Darmowe musy do mycia ciała Nivea

Markę Nivea zna chyba każdy. Nikomu nie trzeba przedstawiać uniwersalnego kremu, który gości niemal we wszystkich domach. Oferta marki ciągle się poszerza i co chwilę możemy obserwować ciekawe nowości, które kuszą nas ze sklepowych półek. Oprócz produktów nawilżających w postaci kremów i balsamów, marka Nivea posiada także kosmetyki do mycia ciała. Posiadają one ten sam, klasyczny zapach, który pokochało mnóstwo ludzi na całym świecie. Tym razem każdy z nas może się przekonać na własnej skórze, jak działają musy do mycia ciała Nivea. Produkty te charakteryzują się orzeźwiającymi i energetyzującymi zapachami oraz dużą wydajnością, osiąganą dzięki unikalnej formule. Rezultat, jaki uzyskujemy na skórze to przede wszystkim gładkość i miękkość.

Do wyboru następujące wersje musów:

  • mus Nivea o zapachu świeżego ogórka i herbaty matcha,
  • mus Nivea o zapachu dzikiej maliny i białej herbaty,
  • mus Nivea z olejem migdałowym.

Aby przystąpić do akcji testowania musów należy wziąć udział w rekrutacji. Jest to całkowicie darmowa akcja. Klikając w link trzeba przejść do klubu Nivea.

Rekrutacja zostanie ukończona po rozwiązaniu testu. Uczestnicy muszą odpowiedzieć na pytanie: z czym najbardziej kojarzy Ci się powiew lata?

Do akcji można przystąpić do 30 maja 2018 roku. Do rozdania 300 musów Nivea za darmo.

7.2 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 3.61 (8 głosów)
ZA DARMO

Zostaw swój komentarz

Zostaw komentarz