Darmowe kosmetyki do makijażu AA

Marka AA kojarzona jest przede wszystkim z kosmetyków pielęgnacyjnych dedykowanych cerze skłonnej do alergii. Firma działa od 30 lat i specjalizuje się w pomocy osobom ze skórą wrażliwą i problematyczną. Coraz częściej po produkty pielęgnacyjne AA sięgają osoby, które nie mają kłopotów ze swoją cerą, ale darzą markę zaufaniem. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że poszerzyła ona swój asortyment. Jakiś czas temu do oferty AA weszły kosmetyki kolorowe, które mają być idealnym wyborem dla osób, które borykają się z alergiami i posiadają wrażliwą cerę.

Kosmetyki do makijażu AA Wings of Color są przetestowane alergologicznie i ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne. Największą zaletą tych produktów jest połączenie składników pielęgnacyjnych z upiększającymi.

Teraz każda kobieta ma okazję przekonać się o działaniu kosmetyków AA Wings of Color na własnej skórze, ponieważ trwa rekrutacja do testowania tych produktów. Wybranych zostanie 100 osób, które sprawdzą na sobie podkład AA Wings of Color Ideal Match oraz miękką kredkę do powiek AA Wings of Color All Day Long.

Nabór do darmowego testowania kosmetyków do makijażu AA trwa do 6 maja 2018 roku. Udział w testowaniu, kosmetyki i ich dostawa są całkowicie bezpłatne.

Aby wziąć udział w testowaniu, należy kliknąć w link i wypełnić formularz podając swoje dane adresowe. Dodatkowo trzeba odpowiedzieć na jedno otwarte pytanie.

7.3 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 3.66 (11 głosów)
ZA DARMO

2 komentarze
 1. Odpowiedz
  Beata
  11 stycznia, 2020 at 12:03 pm

  Super produkt

 2. Odpowiedz
  hochajzer33
  21 kwietnia, 2020 at 11:26 am

  Proszę o zestaw darmowych próbek do testowania.

Zostaw komentarz