Wygraj zestaw Złotego Zajączka Lindt na Wielkanoc!

Ocena+2
0PLN 75,6PLN

Uwielbiasz czekoladę? Trudno się dziwić – od tysięcy lat jest znana ze swoich właściwości leczniczych, a w dodatku pysznie smakuje. Sztukę tworzenia czekoladowych specjałów doskonale opanowali Szwajcarzy, których firmy znane są na całym świecie.

Od kilku lat w koszyczku Wielkanocnym zawsze znajdujemy miejsce dla zajączka z czekolady. Zastąpił cukrowego baranka i trudno się dziwić – zarówno dzieci jak i dorośli uwielbiają smak czekolady, a baranek wykonany w całości z cukru bardzo szybko powodował niemiłe uczucie przesłodzenia. Mleczna czekolada jest bardzo delikatna i rozpływa się w ustach. Z tego powodu tak chętnie po nią sięgamy. Czekoladowy zajączek doskonale się komponuje ze świątecznym śniadaniem, przy którym spotykamy się z rodziną i bliskimi. Warto przedłużyć wspólny czas przy stole decydując się na dodanie czekoladowego zajączka na koniec posiłku. Świetnie się sprawdzi również jako deser po niedzielnym obiedzie. Mleczna czekolada złagodzi smak kawy i sprawi wszystkim niezwykłą przyjemność.

Chcesz sprawić swojej rodzinie miłą niespodziankę na święta i poczęstować ich szwajcarską czekoladą? Już teraz możesz wygrać zestaw Złotego Zajączka Lindt, który rozpływa się w ustach i ucieszy nie tylko dzieci, ale również dorosłych.

Co zrobić, żeby otrzymać czekoladowy zestaw?

 1. Wejdź na stronę promocji – kliknij przycisk „odbierz produkt”,
 2. Weź udział w poszukiwaniu zajączków, które ukryły się na zdjęciu,
 3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz pod zdjęciem. Podaj swoje dane kontaktowe, dzień konkursu, liczbę odnalezionych zajączków i Twoją propozycję kryjówki dla kolejnych zajączków,
 4. Poczekaj na wiadomość o wygranej!

Każdego dnia zajączki chowają się w innych miejscach. Co to oznacza? Że codziennie możesz wziąć udział w konkursie, a to zwiększa Twoją szansę na wygraną! Czas na poszukiwanie Złotych Zajączków Lindt masz każdego dnia do północy – po tej godzinie zdjęcie się zmieni na kolejną zagadkę. Konkurs trwa przez dziesięć dni, więc masz wiele szans na zwycięstwo.

9.7 Ocena ogólna

Ocena użytkowników: 4.85 (1 głosów)
ZA DARMO

1 Comment
 1. Odpowiedz
  Elize – Darmowe próbki 2014 » Blog Archive » Wygraj zestaw Złotego Zajączka Lindt na Wielkanoc!
  Marzec 1, 2018 at 1:23 am

  […] Wygraj zestaw Złotego Zajączka Lindt na Wielkanoc! pochodzi z serwisu […]

Zostaw komentarz

Stwórz nowe konto
Zresetuj hasło